BLOG

Novodobé školy etikety // EMMA Marec 2021

Verili by ste, že este aj dnes sú v móde? A nestíhajú prijímať nové študentky? Lebo keď svoje letá trávite na jachte v Dubaji alebo vo vile na Miami, potrebujete sa vedieť správať.

Ako sa (ne)rozísť s kamoškou // EMMA Január 2021

Kedysi ste boli nerozlučné, dnes si neviete prísť na meno. Z kávičky odchádzate znechutená, keď ju vyprevádzate po návšteve z bytu, v duchu vám odľahne, že konečne odchádza, a možno sa podobne cíti aj vaša najlepšia priateľka.

Veriť či neveriť? // EMMA November 2020

Motivačné spíkerky, koučky, mentálne trénerky. Chrlia na nás múdre rady a intelektuálne výroky, ktorými zahlcujú sociálne siete, píšu motivačné bestsellery, prednášajú ženám po celom svete. Ale ako sa im dá veriť, keď ich vlastný život je v troskách? Možno práve preto.

Máš padáka! // EMMA Október 2020

V Spojených štátoch už niekoľko mesiacov prebieha boj za netoleranciu rasizmu a jeho najnovšou obeťou sú mladé riaditeľky módnych spoločností, podnikateľky, blogerky, novinárky aj návrhárky, ktorých svet považoval za priekopníčky vo svete módy.

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Ahoj, volám sa Nina! Som vyštudovaná novinárka a už viac ako 10 rokov sa venujem publicistike. Okrem písania pre rozličné časopisy tiež prekladám, tlmočím, a po večeroch sa venujem genealógii. Moja prvá kniha Pokušenie s vôňou Gucci, pôvodná slovenská tvorba pre ženy, vyšla 30. apríla 2019 vo vydavateľstve IKAR.